UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z lokomotywy tylko tabliczka została. Wszystko rozkradzione i sprzedane. Smutne. Niedługo to zostaną tylko te dwie śrubki i będzie radocha. Chłopcy zróbcie dochodzenie gdzie są lokomotywy, brama z parku modrzewie itp
Ręce opadaja