UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Z lokomotywy tylko tabliczka została. Wszystko rozkradzione i sprzedane. Smutne. Niedługo to zostaną tylko te dwie śrubki i będzie radocha. Chłopcy zróbcie dochodzenie gdzie są lokomotywy, brama z parku modrzewie itp

Ręce opadaja