UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najpierw niech miasto wybuduje rondo na skrzyżowaniu Fromborskiej z Ogólną bo już się korki robią a co dopiero jak tam zabudują te pola.
Najpierw niech miasto wybuduje rondo na skrzyżowaniu Fromborskiej z Ogólną bo już się korki robią a co dopiero jak tam zabudują te pola.