UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najpierw niech miasto wybuduje rondo na skrzyżowaniu Fromborskiej z Ogólną bo już się korki robią a co dopiero jak tam zabudują te pola.


Anuluj