UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co będzie jak zabraknie działek lub będa w tym miejsc, że nie będzie chętnych??? Bankructwo miasta. Wszyscy się cieszą ze inwestorzy ale popatrzcie ile wolnych pomieszczeń będzie i już jest, mnóstwo wolnych lokali i tak będzie coraz więcej bo ludzie nie mają perspektyw tu zarabiać.3 Zakłady na krzyż i to w większości za najniższa krajowa, a opłaty rosną, a gdzie kredyt otrzymać?!!!!!Jak sie zarabia tyle co zarabia

monika14

Anuluj