Wybrany wątek opinii

urodził się w 1946,a na emeryturę przeszedł w 1993 ? 47 lat, dobrze że PO nie rządziło bo do dziś by ORAŁ !
slawekel (2023.10.26)
@slawekel - klawe życie. gdzie on prawa do emerytury nabył wieku 47 lat?
(2023.10.26)
@slawekel - Morawiecki też by mu miskę ryżu podał a pracować kazał do 60rż.
(2023.10.26)
chyba był w resorcie ! MO, SB !
derwin (2023.10.26)
@slawekel - Elektronik w ZURT. Tam telewizory się naprawiało. Ale żeby emeryturę nabyć w wieku 47 lat to chyba po godzinach etat w SB.
(2023.10.26)
chciałeś błysnąć, wyszło słabo bo chyba 60 lat to i dziś nie ma a za ryżego był 67
werty (2023.10.26)
czytaj gamoniu ze zrozumieniem.... przepracował 47 lat
(2023.10.26)
@derwin - dla pisowca, każdy mądry człowiek był w sb czy mo. nie lubicie pisowcy mądrych ludzi bo was demaskują i obnażają wasze kłamstwa. Sami Pisowcy pochodzicie z SB i MO - nawet sprawdzać nie trzeba
(2023.10.26)
z artykułu, urodził się w 1947,, ,Krawczyński senior po przejściu na emeryturę w 1993 roku '' GAMONI I NIEUKU ANALFABETO czytaj ze zrozumieniem, i nie obrażaj innych jak nie doczytałeś
slawekel (2023.10.26)
a po 2 znajdź w artykule że przepracował 47 lat ? jak tak napisałem bo w przeciwieństwie do ciebie umiem liczyć ! komentator z POkur.....
slawekel (2023.10.26)
@derwin - Ale się wygłupiłeś.... W/g Ciebie, zapewne dawny fizyk, nie tylko elektronik, lub też matematyk musiał współpracować. Ty z kim współpracujesz? Z dzielnicowym, zapewne. Donieś mu, że ja byłem i jestem geodetą. Może dzielnicowy, w nagrodę, walnie Ci tylko raz pałą, nie milicyjną, a tą współczesną.
RomanR (2023.10.26)
@slawekel - wysyłam Milicję do ciebie...
(2023.10.26)
" Morawiecki też by mu mis... " - bardziej pożywne niż szczaw i mirabelki
(2023.10.26)
Powrót do komentarzy