Wybrany wątek opinii
urodził się w 1946,a na emeryturę przeszedł w 1993 ? 47 lat, dobrze że PO nie rządziło bo do dziś by ORAŁ !
Do moderacji
Odpowiedz
12
24
@slawekel - klawe życie. gdzie on prawa do emerytury nabył wieku 47 lat?
Do moderacji
Odpowiedz
7
2
@slawekel - Morawiecki też by mu miskę ryżu podał a pracować kazał do 60rż.
Do moderacji
Odpowiedz
12
4
chyba był w resorcie ! MO, SB !
Do moderacji
Odpowiedz
10
6
@slawekel - Elektronik w ZURT. Tam telewizory się naprawiało. Ale żeby emeryturę nabyć w wieku 47 lat to chyba po godzinach etat w SB.
Do moderacji
Odpowiedz
6
4
chciałeś błysnąć, wyszło słabo bo chyba 60 lat to i dziś nie ma a za ryżego był 67
Do moderacji
Odpowiedz
4
7
czytaj gamoniu ze zrozumieniem.... przepracował 47 lat
Do moderacji
Odpowiedz
14
0
@derwin - dla pisowca, każdy mądry człowiek był w sb czy mo. nie lubicie pisowcy mądrych ludzi bo was demaskują i obnażają wasze kłamstwa. Sami Pisowcy pochodzicie z SB i MO - nawet sprawdzać nie trzeba
Do moderacji
Odpowiedz
16
3
z artykułu, urodził się w 1947,, ,Krawczyński senior po przejściu na emeryturę w 1993 roku '' GAMONI I NIEUKU ANALFABETO czytaj ze zrozumieniem, i nie obrażaj innych jak nie doczytałeś
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
a po 2 znajdź w artykule że przepracował 47 lat ? jak tak napisałem bo w przeciwieństwie do ciebie umiem liczyć ! komentator z POkur.....
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
@derwin - Ale się wygłupiłeś.... W/g Ciebie, zapewne dawny fizyk, nie tylko elektronik, lub też matematyk musiał współpracować. Ty z kim współpracujesz? Z dzielnicowym, zapewne. Donieś mu, że ja byłem i jestem geodetą. Może dzielnicowy, w nagrodę, walnie Ci tylko raz pałą, nie milicyjną, a tą współczesną.
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
@slawekel - wysyłam Milicję do ciebie...
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
" Morawiecki też by mu mis... " - bardziej pożywne niż szczaw i mirabelki
Do moderacji
Odpowiedz
2
0