UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@derwin - Ale się wygłupiłeś.... W/g Ciebie, zapewne dawny fizyk, nie tylko elektronik, lub też matematyk musiał współpracować. Ty z kim współpracujesz? Z dzielnicowym, zapewne. Donieś mu, że ja byłem i jestem geodetą. Może dzielnicowy, w nagrodę, walnie Ci tylko raz pałą, nie milicyjną, a tą współczesną.

RomanR