UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@derwin - Ale się wygłupiłeś.... W/g Ciebie, zapewne dawny fizyk, nie tylko elektronik, lub też matematyk musiał współpracować. Ty z kim współpracujesz? Z dzielnicowym, zapewne. Donieś mu, że ja byłem i jestem geodetą. Może dzielnicowy, w nagrodę, walnie Ci tylko raz pałą, nie milicyjną, a tą współczesną.

RomanR

Anuluj