UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@slawekel - Elektronik w ZURT. Tam telewizory się naprawiało. Ale żeby emeryturę nabyć w wieku 47 lat to chyba po godzinach etat w SB.
@slawekel - Elektronik w ZURT. Tam telewizory się naprawiało. Ale żeby emeryturę nabyć w wieku 47 lat to chyba po godzinach etat w SB.