UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@slawekel - Elektronik w ZURT. Tam telewizory się naprawiało. Ale żeby emeryturę nabyć w wieku 47 lat to chyba po godzinach etat w SB.


Anuluj