UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przecież ekipa PO PSL SLD ma w planach odcięcie góry Chrobrego ruchliwą obwodnicą od reszty Bażantarni. Smutkiem tego wymienione w artykule imprezy sportowe nigdy już się tam nie odbędą bo przecież nikt nie puści trasy zawodów przez ruchliwą obwodnicę. To działanie na szkodę miasta. W nadchodzących wyborach musimy ich przegonić.

Elblążanie dumni z PIS