UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przecież ekipa PO PSL SLD ma w planach odcięcie góry Chrobrego ruchliwą obwodnicą od reszty Bażantarni. Smutkiem tego wymienione w artykule imprezy sportowe nigdy już się tam nie odbędą bo przecież nikt nie puści trasy zawodów przez ruchliwą obwodnicę. To działanie na szkodę miasta. W nadchodzących wyborach musimy ich przegonić.

Elblążanie dumni z PIS

Anuluj