UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Z tą obwodnicą to bym nie szalał Pieniędzy nie ma i nie będzie... Jak to mówił klasyk. Jest szansa że z KPO Pan Witold coś otrzyma na realizację drugiego tak potrzebnego etapu tej inwestycji. Elblążanie czekają na realizację tej ulicy jak na powiew świeżego powietrza.