UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z tą obwodnicą to bym nie szalał Pieniędzy nie ma i nie będzie... Jak to mówił klasyk. Jest szansa że z KPO Pan Witold coś otrzyma na realizację drugiego tak potrzebnego etapu tej inwestycji. Elblążanie czekają na realizację tej ulicy jak na powiew świeżego powietrza.