UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z tą obwodnicą to bym nie szalał Pieniędzy nie ma i nie będzie... Jak to mówił klasyk. Jest szansa że z KPO Pan Witold coś otrzyma na realizację drugiego tak potrzebnego etapu tej inwestycji. Elblążanie czekają na realizację tej ulicy jak na powiew świeżego powietrza.


Anuluj