Wybrany wątek opinii
Im to nawet kota albo obiadu bałbym się dać przypilnować bo nie wiadomo co by z nim zrobili, inwitro, lgbt, muzułmański gulasz, albo aborcje. Byle do koryta bo najmądrzejsi, gdzie pokora tego POtwora.
Do moderacji
Odpowiedz
10
3
@pan Jarosław - Co chłop ma do aborcji? Nic. To raczej powinna być sprawa kobiet, a nie podstarzałych dziadów.
Do moderacji
Odpowiedz
5
6
@pan Jarosław - Po muzułmański gulasz zgłoś się do Płocka do tego obozowiska pod szyldem Orlen. In Vitro to medycyna nie zabobony jak próbuje Ci wcisnąć PiS. Oczywiście możesz celebrować swój zaścianek nikt Cię oświecać nie zamierza ale jak życie Twojej córki będzie zagrożone wtedy nagle będziesz za aborcją. Taki paradoks. PiS to nie są święte krowy, też mają kochanki, też się rozwodzą, tylko udają świętoszków a interes polityczny nakazuje np. finansować Rydzyka i klaskać na wiecach Ojca Dyrektora. To się akurat szybko skończy po wyborach. Kampania wyborcza na koszt podatnika i pikniki 800+ cuda na kiju bo słupki lecą. Możliwe jest wszystko nawet wprowadzenie stanu wyjątkowego i odroczenie wyborów na świętego nigdy. Bo ten temat nie wziął się znikąd tylko w PiS też strzelają z ucha.
Do moderacji
Odpowiedz
3
7
Brawo. No właśnie dlatego tyle aborcji bo statystyczny chłop nie podejmuje odpowiedzialności, puki co partenogeneza nie działa u naczelnych. Chłop wsadzi, posadzi a tak samo powinien być odpowiedzialny, bo połowa materiału genetycznego podmiotu aborcji jest jego. Dlatego koty się kastruje / sterylizuje a nie potem kociaki do wora i siup do jeziora.
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
@pan Jarosław - Czego jeszcze brakuje przeciwnikom aborcji? Palenia na stosie za jej dokonanie? Pokaż nam te aborcyjne statystyki grozy.
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
@pan Jarosław - Co trzeba mieć w głowie, żeby porównywać zabieg medyczny ratujący życie kobiety z topieniem kotów? Statystyczny chłop, przede wszystkim, powinien dbać o rodzinę, także o zdrowie kobiety, a nie tkwić w średniowieczu i bronić ideologicznych przekonań czarnych przebierańców i zacofanych tetryków.
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
Jeśli chodzi o nazywanie zabiegiem medycznym likwidowanie życia człowieka w jego wczesnej fazie to grubo. Zgadzam się że są sytuacje gdy należy wybrać czyje życie ratować i ratować matkę. Ale jeżeli często chodzi tylko o wygodę tak zwanej rodziny, partnerki to analogi jest sporo do topienia kota w worku. Jedno i drugie stworzenie jest zamknięte w ograniczonej przestrzeni i nie może się bronić a obie czynności można uprościć do pozbywania się problemu, oba akty są też niegodziwe, na pewno w głębi siebie to czujesz. A jeżeli zachodzimy na tematy wiary to w większości religii zwłaszcza katolickiej facet powinien dbać przede wszystkim o zbawienie duszy tych których mu powierzono i chronić ich przed złem czyli zgadzam się przez to dbać o rodzinę i zdrowie kobiety jak najbardziej
Do moderacji
Odpowiedz
5
2