UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo. No właśnie dlatego tyle aborcji bo statystyczny chłop nie podejmuje odpowiedzialności, puki co partenogeneza nie działa u naczelnych. Chłop wsadzi, posadzi a tak samo powinien być odpowiedzialny, bo połowa materiału genetycznego podmiotu aborcji jest jego. Dlatego koty się kastruje / sterylizuje a nie potem kociaki do wora i siup do jeziora.

pan Jarosław

Anuluj