UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo. No właśnie dlatego tyle aborcji bo statystyczny chłop nie podejmuje odpowiedzialności, puki co partenogeneza nie działa u naczelnych. Chłop wsadzi, posadzi a tak samo powinien być odpowiedzialny, bo połowa materiału genetycznego podmiotu aborcji jest jego. Dlatego koty się kastruje / sterylizuje a nie potem kociaki do wora i siup do jeziora.
pan Jarosław