UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Brawo. No właśnie dlatego tyle aborcji bo statystyczny chłop nie podejmuje odpowiedzialności, puki co partenogeneza nie działa u naczelnych. Chłop wsadzi, posadzi a tak samo powinien być odpowiedzialny, bo połowa materiału genetycznego podmiotu aborcji jest jego. Dlatego koty się kastruje / sterylizuje a nie potem kociaki do wora i siup do jeziora.
pan Jarosław