UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeśli chodzi o nazywanie zabiegiem medycznym likwidowanie życia człowieka w jego wczesnej fazie to grubo. Zgadzam się że są sytuacje gdy należy wybrać czyje życie ratować i ratować matkę. Ale jeżeli często chodzi tylko o wygodę tak zwanej rodziny, partnerki to analogi jest sporo do topienia kota w worku. Jedno i drugie stworzenie jest zamknięte w ograniczonej przestrzeni i nie może się bronić a obie czynności można uprościć do pozbywania się problemu, oba akty są też niegodziwe, na pewno w głębi siebie to czujesz. A jeżeli zachodzimy na tematy wiary to w większości religii zwłaszcza katolickiej facet powinien dbać przede wszystkim o zbawienie duszy tych których mu powierzono i chronić ich przed złem czyli zgadzam się przez to dbać o rodzinę i zdrowie kobiety jak najbardziej

pan Jarosław

Anuluj