UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@harleyempolesie - "Ależ ci maluczcy nieudacznicy boją się tego PiSu" - Nie pomyślałeś, że boją się chorych "wyczynów" PISu, a nie PiSu jako takiego. Gdyż sam PIS nie jest wcale straszny, jest tylko śmieszny. Szalone zaś, jego wyczyny (po nocnych debatach) są bardzo straszne i tego każdy się boi - nawet fani PIS
Np.