UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@harleyempolesie - "Ależ ci maluczcy nieudacznicy boją się tego PiSu" - Nie pomyślałeś, że boją się chorych "wyczynów" PISu, a nie PiSu jako takiego. Gdyż sam PIS nie jest wcale straszny, jest tylko śmieszny. Szalone zaś, jego wyczyny (po nocnych debatach) są bardzo straszne i tego każdy się boi - nawet fani PIS

Np.