UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To raczej niejaki Donald z kolegami szybciej odda za stanowisko w Brukseli Polskę Niemcom i to za grosze. Karierowicz nie będzie miał żadnych skrupułów. Jarosław to raczej znacjonalizuje wszystkie zakłady, ale zostaną polskie a nie niemieckie. Won zakłady na Terkawke. Rządzący Elblągiem to tragedia dla ludzi i miasta.
bra