UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To raczej niejaki Donald z kolegami szybciej odda za stanowisko w Brukseli Polskę Niemcom i to za grosze. Karierowicz nie będzie miał żadnych skrupułów. Jarosław to raczej znacjonalizuje wszystkie zakłady, ale zostaną polskie a nie niemieckie. Won zakłady na Terkawke. Rządzący Elblągiem to tragedia dla ludzi i miasta.

bra

Anuluj