UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie Rembelski teraz niech nie komentują i nie krytykują tylko płaczą i placą ! Mają co chcieli! Przeciez to bylo do przewidzenia! Brawo!


Anuluj