UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie Rembelski teraz niech nie komentują i nie krytykują tylko płaczą i placą ! Mają co chcieli! Przeciez to bylo do przewidzenia! Brawo!
Panie Rembelski teraz niech nie komentują i nie krytykują tylko płaczą i placą ! Mają co chcieli! Przeciez to bylo do przewidzenia! Brawo!