UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Super! Świetna sprawa, że potrzeby elbląskiego sportu są nareszcie dostrzegane. Tu wielkie chapeau bas dla Pana Ministra Śliwki - odkąd mamy takiego przedstawiciela w Warszawie o Elblągu wiele się mówi i dużo pozytywnego dzieje się dla miasta. Powodzenia dla kajakarzy i realizacji celów oraz wielu sukcesów!

TenZElbląga