UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Super! Świetna sprawa, że potrzeby elbląskiego sportu są nareszcie dostrzegane. Tu wielkie chapeau bas dla Pana Ministra Śliwki - odkąd mamy takiego przedstawiciela w Warszawie o Elblągu wiele się mówi i dużo pozytywnego dzieje się dla miasta. Powodzenia dla kajakarzy i realizacji celów oraz wielu sukcesów!
TenZElbląga