UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@TeofilSkorupa - Najlepiej ustosunkowany byłby czopek NAJDROŻSZEGO wodza ! CZOPEK na komisarza ! PARTIA ZWYCIĘZY ! Wiwat populizm i socjotechnika !

GłębokaMyśl

Anuluj