UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@TeofilSkorupa - Najlepiej ustosunkowany byłby czopek NAJDROŻSZEGO wodza ! CZOPEK na komisarza ! PARTIA ZWYCIĘZY ! Wiwat populizm i socjotechnika !
GłębokaMyśl
@TeofilSkorupa - Najlepiej ustosunkowany byłby czopek NAJDROŻSZEGO wodza ! CZOPEK na komisarza ! PARTIA ZWYCIĘZY ! Wiwat populizm i socjotechnika !
GłębokaMyśl