UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Teraz udają, że coś robią a i tak to schorzenia. Najwyższy czas odwołać nieudolnego prezydenta miasta i powołać mądrego i kompetentnego komisarza, którego później wybierzemy na prezydenta. Tylko człowiek z wizją, dobre ustosunkowany tam na górze gwarantuje rozwój dla Elbląga.

TeofilSkorupa

Anuluj