UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Teraz udają, że coś robią a i tak to schorzenia. Najwyższy czas odwołać nieudolnego prezydenta miasta i powołać mądrego i kompetentnego komisarza, którego później wybierzemy na prezydenta. Tylko człowiek z wizją, dobre ustosunkowany tam na górze gwarantuje rozwój dla Elbląga.
TeofilSkorupa