UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak stać klub Olimpia na płacenie takich pensji miernym kopaczom, to niech sobie sfinansują podgrzewana płytę boiska, Nie ma pieniędzy na mrożenie lodu na kablarze, dla tysięcy elblążan a mamy finansować podgrzewana płytę boiska dla 1000 kibiców. Dlaczego mieszkańcy Elbląga mają finansować sport zawodowy jakim jest piłka nożna, niech to finansuje prezes z sekty koloratek mają z czego. Olimpia nigdy nic nie osiągnęła i nic nie osiągnie, szkoda kasy podatników na miernych grajków.
TakToJa