Wybrany wątek opinii
Nie ma najmniejszej szansy na odkorkowanie Bema... to nie wina dzielnych strażaków, że miastem rządzą debile i idioci.
Do moderacji
Odpowiedz
15
0
@jonasz - Tam już jest gdzie zjechać z jezdni i przepuścić pojazd strażaków. Czego nie chwytasz? Wąskie gardło to podjazd od Łęczyckiej, byłeś? widziałeś?analizowałeś?
Do moderacji
Odpowiedz
0
10
@bobzone - Gratuluję znajomości topografii miasta... proponuję ci podjechać w godz 12-15 na łęczycką pod GÓRĘ w stronę Bema.... ot teraz to błysnąłeś...
Do moderacji
Odpowiedz
8
0