Wybrany wątek opinii

Nie ma najmniejszej szansy na odkorkowanie Bema... to nie wina dzielnych strażaków, że miastem rządzą debile i idioci.
jonasz (2022.12.29)
@jonasz - Tam już jest gdzie zjechać z jezdni i przepuścić pojazd strażaków. Czego nie chwytasz? Wąskie gardło to podjazd od Łęczyckiej, byłeś? widziałeś?analizowałeś?
bobzone (2022.12.29)
@bobzone - Gratuluję znajomości topografii miasta... proponuję ci podjechać w godz 12-15 na łęczycką pod GÓRĘ w stronę Bema.... ot teraz to błysnąłeś...
jonasz (2022.12.29)
Powrót do komentarzy