UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@bobzone - Gratuluję znajomości topografii miasta... proponuję ci podjechać w godz 12-15 na łęczycką pod GÓRĘ w stronę Bema.... ot teraz to błysnąłeś...
jonasz
@bobzone - Gratuluję znajomości topografii miasta... proponuję ci podjechać w godz 12-15 na łęczycką pod GÓRĘ w stronę Bema.... ot teraz to błysnąłeś...
jonasz