UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@bobzone - Gratuluję znajomości topografii miasta... proponuję ci podjechać w godz 12-15 na łęczycką pod GÓRĘ w stronę Bema.... ot teraz to błysnąłeś...

jonasz

Anuluj