UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@jonasz - Tam już jest gdzie zjechać z jezdni i przepuścić pojazd strażaków. Czego nie chwytasz? Wąskie gardło to podjazd od Łęczyckiej, byłeś? widziałeś?analizowałeś?

bobzone

Anuluj