UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@jonasz - Tam już jest gdzie zjechać z jezdni i przepuścić pojazd strażaków. Czego nie chwytasz? Wąskie gardło to podjazd od Łęczyckiej, byłeś? widziałeś?analizowałeś?
bobzone
@jonasz - Tam już jest gdzie zjechać z jezdni i przepuścić pojazd strażaków. Czego nie chwytasz? Wąskie gardło to podjazd od Łęczyckiej, byłeś? widziałeś?analizowałeś?
bobzone