UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie ma najmniejszej szansy na odkorkowanie Bema... to nie wina dzielnych strażaków, że miastem rządzą debile i idioci.
jonasz
Nie ma najmniejszej szansy na odkorkowanie Bema... to nie wina dzielnych strażaków, że miastem rządzą debile i idioci.
jonasz