Wybrany wątek opinii
Jakoś nie łapię idei tej kontroli granicznej dla jednostek sportowo-żeglarskich i rybackich. To znaczy, że jak ktoś będzie płynął z Elbląga w Polsce do Gdańska w Polsce to podlega obowiązkowi kontroli granicznej?
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@Cz - Nie
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Cz - Nie łapiesz? A co jeśli tak " wypłyniesz na szeroką przestrzeń oceanu, czytaj Bałtyk I zamiast do Gdańska popłyniesz, .... no gdzie?.. przypływ wolności, tak rozdmucha żagle, że nie tylko zdobędziesz Kłajpedę, ale równiż Sztokholmską redę
Do moderacji
Odpowiedz
0
0