Wybrany wątek opinii

Jakoś nie łapię idei tej kontroli granicznej dla jednostek sportowo-żeglarskich i rybackich. To znaczy, że jak ktoś będzie płynął z Elbląga w Polsce do Gdańska w Polsce to podlega obowiązkowi kontroli granicznej?
Cz (2022.12.12)
@Cz - Nie
Seaman (2022.12.13)
@Cz - Nie łapiesz? A co jeśli tak " wypłyniesz na szeroką przestrzeń oceanu, czytaj Bałtyk I zamiast do Gdańska popłyniesz, .... no gdzie?.. przypływ wolności, tak rozdmucha żagle, że nie tylko zdobędziesz Kłajpedę, ale równiż Sztokholmską redę
Poniał? (2022.12.13)
Powrót do komentarzy