UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jakoś nie łapię idei tej kontroli granicznej dla jednostek sportowo-żeglarskich i rybackich. To znaczy, że jak ktoś będzie płynął z Elbląga w Polsce do Gdańska w Polsce to podlega obowiązkowi kontroli granicznej?
Cz