UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jakoś nie łapię idei tej kontroli granicznej dla jednostek sportowo-żeglarskich i rybackich. To znaczy, że jak ktoś będzie płynął z Elbląga w Polsce do Gdańska w Polsce to podlega obowiązkowi kontroli granicznej?

Cz

Anuluj