UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jakoś nie łapię idei tej kontroli granicznej dla jednostek sportowo-żeglarskich i rybackich. To znaczy, że jak ktoś będzie płynął z Elbląga w Polsce do Gdańska w Polsce to podlega obowiązkowi kontroli granicznej?

Cz