UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Cz - Nie łapiesz? A co jeśli tak " wypłyniesz na szeroką przestrzeń oceanu, czytaj Bałtyk I zamiast do Gdańska popłyniesz, .... no gdzie?.. przypływ wolności, tak rozdmucha żagle, że nie tylko zdobędziesz Kłajpedę, ale równiż Sztokholmską redę

Poniał?