UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Cz - Nie łapiesz? A co jeśli tak " wypłyniesz na szeroką przestrzeń oceanu, czytaj Bałtyk I zamiast do Gdańska popłyniesz, .... no gdzie?.. przypływ wolności, tak rozdmucha żagle, że nie tylko zdobędziesz Kłajpedę, ale równiż Sztokholmską redę
Poniał?