Wybrany wątek opinii

Polak to taki życiowy krytyk, zamykają bardzo źle, otwierają coś, też źle, co by nie było znajdą się ludzie co im się nic nie podoba a i tak pewnie będą chodzić, jak do tych biedronek i lidlow, co w każdym komentarzu jest wspominane. Czas netfiliksa jest ale nie każdy chce siedzieć w domu i pierdziec w kanapę. Niech służy te kino jak najdłużej, był tam klimat prawdziwego kina w fajnym miejscu na środku miasta. Pozdrawiam niezadwololonych ludzi z otwierania czego kolwiek!!
Dla Elbląga (2022.10.13)
@Dla Elbląga - nie chodzi że otwierają kino tylko że robią scene na miarę wodowania tytanika, gala dla vipów, którzy idą się pokazać... a kino napędzane będzie przez zwykłych ludzi a nie gwizdki instagrama, tik toka czy innego crapu...
PWT (2022.10.13)
@PWT - Widac, ze nie ogarniasz szołbiznesu
Zenek z Martyniuk (2022.10.13)
@Zenek z Martyniuk - Ogarniam ? mam gdzieś szołbiznes, miałem styczność z tymi gwiazdkami i całe szczęście już nie muszę mieć. Podniecaj się życiem innych zamiast swoim.
PWT (2022.10.14)
Powrót do komentarzy