Wybrany wątek opinii
Polak to taki życiowy krytyk, zamykają bardzo źle, otwierają coś, też źle, co by nie było znajdą się ludzie co im się nic nie podoba a i tak pewnie będą chodzić, jak do tych biedronek i lidlow, co w każdym komentarzu jest wspominane. Czas netfiliksa jest ale nie każdy chce siedzieć w domu i pierdziec w kanapę. Niech służy te kino jak najdłużej, był tam klimat prawdziwego kina w fajnym miejscu na środku miasta. Pozdrawiam niezadwololonych ludzi z otwierania czego kolwiek!!
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@Dla Elbląga - nie chodzi że otwierają kino tylko że robią scene na miarę wodowania tytanika, gala dla vipów, którzy idą się pokazać... a kino napędzane będzie przez zwykłych ludzi a nie gwizdki instagrama, tik toka czy innego crapu...
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@PWT - Widac, ze nie ogarniasz szołbiznesu
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@Zenek z Martyniuk - Ogarniam ? mam gdzieś szołbiznes, miałem styczność z tymi gwiazdkami i całe szczęście już nie muszę mieć. Podniecaj się życiem innych zamiast swoim.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0