UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Dla Elbląga - nie chodzi że otwierają kino tylko że robią scene na miarę wodowania tytanika, gala dla vipów, którzy idą się pokazać... a kino napędzane będzie przez zwykłych ludzi a nie gwizdki instagrama, tik toka czy innego crapu...

PWT