UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Polak to taki życiowy krytyk, zamykają bardzo źle, otwierają coś, też źle, co by nie było znajdą się ludzie co im się nic nie podoba a i tak pewnie będą chodzić, jak do tych biedronek i lidlow, co w każdym komentarzu jest wspominane. Czas netfiliksa jest ale nie każdy chce siedzieć w domu i pierdziec w kanapę. Niech służy te kino jak najdłużej, był tam klimat prawdziwego kina w fajnym miejscu na środku miasta. Pozdrawiam niezadwololonych ludzi z otwierania czego kolwiek!!

Dla Elbląga

Anuluj