UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Polak to taki życiowy krytyk, zamykają bardzo źle, otwierają coś, też źle, co by nie było znajdą się ludzie co im się nic nie podoba a i tak pewnie będą chodzić, jak do tych biedronek i lidlow, co w każdym komentarzu jest wspominane. Czas netfiliksa jest ale nie każdy chce siedzieć w domu i pierdziec w kanapę. Niech służy te kino jak najdłużej, był tam klimat prawdziwego kina w fajnym miejscu na środku miasta. Pozdrawiam niezadwololonych ludzi z otwierania czego kolwiek!!

Dla Elbląga