Wybrany wątek opinii

Może być nawet wicemistrzem wszechświata a w Elblągu stypendium nie dostanie. Bo hokej to nie dyscyplina sportowa tylko jakieś śmieszne hobby jak zbieranie puszek.
Mareczex (2022.09.12)
@Mareczex - Kolejny zawistny, który w życiu nic nie osiągnął
Sportowiec (2022.09.12)
@Mareczex - Sam jesteś śmieszne hobby...
Xyz11187889 (2022.09.12)
@Mareczex - Przyjdź na trening, to zobaczysz jakie to śmieszne hobby.
(2022.09.12)
@Sportowiec - Jaki zawistny? Nie jest tak? Jak jej miasto podziękuje? W ogóle poza paroma dyscyplinami w Elblągu żaden sukces sportowy się dla władz nie liczy... Dla Mai mega szacun!
Mareczex (2022.09.12)
Powrót do komentarzy