Wybrany wątek opinii
Może być nawet wicemistrzem wszechświata a w Elblągu stypendium nie dostanie. Bo hokej to nie dyscyplina sportowa tylko jakieś śmieszne hobby jak zbieranie puszek.
Do moderacji
Odpowiedz
0
4
@Mareczex - Kolejny zawistny, który w życiu nic nie osiągnął
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@Mareczex - Sam jesteś śmieszne hobby...
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@Mareczex - Przyjdź na trening, to zobaczysz jakie to śmieszne hobby.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@Sportowiec - Jaki zawistny? Nie jest tak? Jak jej miasto podziękuje? W ogóle poza paroma dyscyplinami w Elblągu żaden sukces sportowy się dla władz nie liczy... Dla Mai mega szacun!
Do moderacji
Odpowiedz
1
0