UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Sportowiec - Jaki zawistny? Nie jest tak? Jak jej miasto podziękuje? W ogóle poza paroma dyscyplinami w Elblągu żaden sukces sportowy się dla władz nie liczy... Dla Mai mega szacun!
Mareczex
@Sportowiec - Jaki zawistny? Nie jest tak? Jak jej miasto podziękuje? W ogóle poza paroma dyscyplinami w Elblągu żaden sukces sportowy się dla władz nie liczy... Dla Mai mega szacun!
Mareczex