UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Sportowiec - Jaki zawistny? Nie jest tak? Jak jej miasto podziękuje? W ogóle poza paroma dyscyplinami w Elblągu żaden sukces sportowy się dla władz nie liczy... Dla Mai mega szacun!

Mareczex

Anuluj