UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może być nawet wicemistrzem wszechświata a w Elblągu stypendium nie dostanie. Bo hokej to nie dyscyplina sportowa tylko jakieś śmieszne hobby jak zbieranie puszek.

Mareczex

Anuluj