Wybrany wątek opinii

"Rejestracja odbywa się telefonicznie, od poniedziałku do piątku w godz.12-14" - może dlatego brakuje krwi?
(2022.08.31)
tak, ta rejestracja wcześniejsza jest bez sensu - kłopotliwa na pewno. Nie dość, że w pracy trzeba ogaranć sobie dzień "luźny", to jeszcze Punkt powie, że nie weźmie.
(2022.08.31)
Czyli że ludzie nienpotrafia obsłużyć telefonu i umówić się na konkretny dzień?
Stefixxx (2022.08.31)
Powrót do komentarzy