Wybrany wątek opinii
"Rejestracja odbywa się telefonicznie, od poniedziałku do piątku w godz.12-14" - może dlatego brakuje krwi?
Do moderacji
Odpowiedz
29
5
tak, ta rejestracja wcześniejsza jest bez sensu - kłopotliwa na pewno. Nie dość, że w pracy trzeba ogaranć sobie dzień "luźny", to jeszcze Punkt powie, że nie weźmie.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Czyli że ludzie nienpotrafia obsłużyć telefonu i umówić się na konkretny dzień?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0