UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
tak, ta rejestracja wcześniejsza jest bez sensu - kłopotliwa na pewno. Nie dość, że w pracy trzeba ogaranć sobie dzień "luźny", to jeszcze Punkt powie, że nie weźmie.
tak, ta rejestracja wcześniejsza jest bez sensu - kłopotliwa na pewno. Nie dość, że w pracy trzeba ogaranć sobie dzień "luźny", to jeszcze Punkt powie, że nie weźmie.