UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

tak, ta rejestracja wcześniejsza jest bez sensu - kłopotliwa na pewno. Nie dość, że w pracy trzeba ogaranć sobie dzień "luźny", to jeszcze Punkt powie, że nie weźmie.


Anuluj