UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Rejestracja odbywa się telefonicznie, od poniedziałku do piątku w godz.12-14" - może dlatego brakuje krwi?
"Rejestracja odbywa się telefonicznie, od poniedziałku do piątku w godz.12-14" - może dlatego brakuje krwi?