UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To jest honorowe krwiodawstwo. CzyTy rozumiesz co znaczy słowo honorowe. ? Moje pytanie jest takie czy Ty gdybyś potrzebował krwi czego Ci nie życzę wolałbys za nią zapłacić czy otrzymać za darmochę? Pisze bo sam oddałem 57 l i nigdy nie przyszło mi o głowy żeby oczekiwać na zapłatę.