UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moim zdaniem jak kibice chcą nowy stadion nie widzę problemu skoro jest ich tak dużo niech sobie robią zrzutkę miasto ma pieniądze na poważniejsze cele

Hiko

Anuluj