UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Klub Salwator działał prężnie przez kilka lat. Z tego co pamiętam opłaty były symboliczne lub wcale. Moja synowa nie przypomina sobie, aby cokolwiek płaciła, a zajęcia odbywały się dwa razy w tygodniu. Pan Opaczewskiej jest przykładem bezinteresownego społecznika.

parafianka