UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Zorientowany w temacie - Pełna racja że coś tu nie gra. Segregacja powinna być już w mieszkaniach a to oznacza konieczność posiadania kilku pojemników na różne rodzaje śmieci. U nas wyróżniamy odpady żywieniowe, szkło, papier i plastyk. W Niemczech szkło zielone to inna frakcja niż szkło brązowe do tego bezbarwne. Razem jest tych frakcji kilkanaście..... A protesty wokół Lec TVN to polityczny interes opozycji podobnie jak marsze w obronie TV Trwam gdy chcieli ich wywalić z satelity.... życie
MariuszLewandowski-Fc