UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czyli płacimy co raz więcej za segregację śmieci - z nie do końca jasnych powodów, bo segregacja jest już od lat - a potem jakieś firmy zarabiają sobie na tym, że odbiorcy śmieci odsprzedają im surowce? Surowce pochodzące z produktów, które my kupiliśmy za NASZE pieniądze i za których odpady.. płacimy. Tak nas właśnie łupią. A Polak siedzi i milczy. Za to, jak chcą mu zamknąć jakieś durne TVN to od razu biegnie na ulice pyszczyć "Wolne Media" :)

Zorientowany w temacie

Anuluj