UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Gen - Pracownikom nie ma czego gratulować, obóz pracy. Pójść, odwalić szychtę i zapomnieć, fakt że lepsza taka praca niż inna ale nie ma się czym podniecać.
Niewolnica
@Gen - Pracownikom nie ma czego gratulować, obóz pracy. Pójść, odwalić szychtę i zapomnieć, fakt że lepsza taka praca niż inna ale nie ma się czym podniecać.
Niewolnica