UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Gen - Pracownikom nie ma czego gratulować, obóz pracy. Pójść, odwalić szychtę i zapomnieć, fakt że lepsza taka praca niż inna ale nie ma się czym podniecać.

Niewolnica

Anuluj